Haberler

Validebağ Kentsel Dönüşüm Projesinin Su Yalıtımı Bonus Proof’a Emanet!


Özkent Yalıtım tarafından uygulaması yapılan, İstanbul Üsküdar’da hayata geçen önemli kentsel dönüşüm projelerinden biri olan Validebağ Sitesi’nde temel su yalıtımı için Bonus Yalıtım’ın yenilikçi ürünü Bonus Proof Membran tercih edildi. 7000 metrekare alanda uygulaması devam eden projede, Bonus Proof ile tek kat membran uygulaması yapılarak hem zaman hem de maliyetten avantaj sağlanıyor.


Tek kat uygulama imkanı sunan bu yenilikçi membran, hızlı ve pratik montajı sayesinde inşaat süreçlerini kolaylaştırırken aynı zamanda ekstra astar veya koruma betonu gerektirmez. Bu özellikleriyle zaman ve maliyetten tasarruf sağlar, projeleri daha ekonomik ve verimli hale getirir.
Bonus Proof membranları, -20°C'ye kadar dayanıklı, yüksek SBS katkılı elastomerik bitümlü membranlardır. Bu örtüler, uygulamada karşılaşılabilecek delinmelerde veya yüzey darbelerinde kendi kendini onarabilen katkılar içerir ve su sızıntılarını önleyerek diğer su yalıtım sistemlerine göre daha güvenilir bir koruma sunar.İnşaat sektöründe geleceğin standartlarını belirleyen Bonus Proof Membran, güvenilirlik, dayanıklılık ve maliyet etkinliğiyle öne çıkar. 


Detaylı bilgi ve teknik özellikleri için Bonus Yalıtım'ın resmi web sitesini ziyaret edebilir, Bonus Proof ürün detay sayfasını ve Teknik Dökümanlarını (TDS) inceleyebilirsiniz. Böylece projeleriniz için en doğru yalıtım çözümünü seçme fırsatı bulabilirsiniz.https://www.bonusyalitim.com.tr/urunler/bonus-membran/urun-tipleri/bonus-membran-proof