Haberler

Su Yalıtımı Profesyonelleri Anadolu'da Buluştu

Bonus Membran tarafından Konya Novotel ve Kayseri Hilton Hotel’de düzenlenen "Su Yalıtımı Profesyonelleri" buluşması alanında uzman kişilerin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Eryap Grup’un alanında lider markası Bonus Membran tarafından geleneksel hale gelen “Su Yalıtımı Profesyonelleri Buluşması” etkinlikleri bu yıl Konya ve Kayseri seminerleri ile başladı.

Bölgedeki profesyonellerin katıldığı seminerlerde, genel sektör değerlendirmesinin yanı sıra su yalıtımı sektörünün geleceği, bu alanda yapılan teknolojik yenilikler ve yatırımlar da dinleyicilere aktarıldı. Programın devamında Eryap Grup CEO’su Emrullah Eruslu, sürdürülebilir bayi yapısına, müşteriye hizmette kalite odaklı bir anlayışa sahip olan Bonus Yalıtım’ın yüzünün hep geleceğe dönük olacağını, bunun yanında hedeflerinin de her zaman bir adım öne gitmek olduğunu aktardı.

Bonus Membran, yapıların suyun neden olduğu olumsuz etkilere karşı korunması ve yaşamalanlarında konforlu bir su yalıtımı sağlanması amacı ile kullanılan; yapıların temel, perde, bodrum, bahçe, teras ve çatılarında, köprü, viyadük gibi farklı yüklere maruz kalan yapılar için de uygun bitüm esaslı su yalıtımı ürünüdür. Bonus Membran içerisinde yapısını güçlendirici farklı polimerler içermektedir. Bu polimerler malzemeye farklı dayanımlar katmakla beraber ürünün kolay uygulanmasında ve mükemmel bir yalıtım sağlamasında başrol oynamaktadır. Polimerlerle takviye edilmiş bitüm, farklı çekme, kopma ve yırtılma dayanıma sahip polyester ya da cam tülü taşıyıcılar kullanılarak nihai özelliklerine ulaşmaktadır. Taşıyıcı özellikleri ile doğru orantılı olarak farklı detaylarda ve iklim şartlarında uygulama ve kullanım kolaylığı sunmaktadır.