Haberler

İklimlendirme Sektörü İhracatın Liderleri Ödülleri Sahiplerini Buldu!Eryap Grup olarak, her yıl olduğu gibi bu yıl da ihracatın liderlerinden biri olarak, büyümeye devam ediyoruz. İklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren tüm ihracatçı firmaları tek bir çatı altında bir araya getirerek sektörün dışa açılımını desteklemek amacıyla çalışmalarını sürdüren İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), 2022 yılında en fazla ihracat gerçekleştiren şirketleri ödüllendirdi.


İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından düzenlenen ‘2022 İklimlendirme Sektörü İhracatın Liderleri Ödülleri’nde her yıl olduğu gibi bu yıl da ödüle layık görülen Eryap Grup, giderek artan ihracat gücü ile aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.

 

Türkiye’nin 81 ilinde yaygın bayi ağımız ve 65’ten fazla ülkede kurmuş olduğumuz güçlü işbirlikleri ile ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Bonus Yalıtım, American Siding ve Winer markalarımızla Eryap Grup olarak, yalıtım sektörüne yön veriyor; sürekli gerçekleştirdiğimiz yatırımlar ile Türk ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz.