Haberler

Çekmeköy’ ün prestijli projesi Narlı Bahçe Evleri’ de BONUS’ u tercih etti!

Çekmeköy’ ün prestijli projesi Narlı Bahçe Evleri’ de BONUS’ u tercih etti!


Anadolu Yakası'nda hem doğanın içinde hem de merkeze yakın olma fırsatı tanıyan lokasyonu ile Narlı Bahçe Evleri, Çekmeköy merkeze en yakın proje olma özelliğini taşıyor. 

Projede yaklaşık 35.000 m² kalınlığı yüksek BONUS Taş Yünü kullanılmıştır.


Isı, Ses ve Yangın Yalıtımında ‘Yalıtımın İyisi’ Bonus Taş Yünü

Yalıtım sektöründe ülkemizin lideri Bonus, yarım asırlık sanayicilik tecrübesi ve yalıtım sektöründe 20 yıla yaklaşan üretici kimliğine sahip ERYAP Grup’un Sakarya/Hendek’teki %100 Türk sermayeli ve yüksek teknolojiye sahip tesislerinde üretiliyor. Yurt içindeki kullanımının yanı sıra çeşitli ülkelere ihraç edilen Bonus Taş Yünü, AB normlarına uygunluk anlamına gelen CE standartlarına sahip, EUCEB belgeli olarak sunuyor.

Üretimine başlanan ilk günden itibaren kaliteli üretim anlayışı ve üstün performans özellikleri ile tercih nedeni olan Bonus Taş Yünü, çok sayıda prestijli projenin çözüm ortağı olmaya devam ediyor. 10 yıllık üretim tecrübesi, ileri teknolojili üretim hattı, alanında uzman mühendis kadrosu ile yüksek standartlarda ürünleriyle projelerin çözüm ortağı olan Bonus Taş Yünü, üstün yalıtım performansı ile göz dolduruyor.