Haberler

Dünyanın En İyisi, "Yalıtımın İyisi" Dedi

Yalıtım sektöründeki kalitesi ile jenerik marka haline gelmiş Bonus Yalıtım, ürün grubuyla İstanbul Havalimanı’nı güçlendirmeye devam ediyor. Isı, su, ses ve yangın yalıtımı konularında her biri alanının lideri olan ürünlere sahip Bonus Yalıtım, temelden çatıya yalıtım ihtiyacını çözdüğü İstanbul Havalimanı’nın şimdi hangarlarını da koruyacak.

Dünya havacılık sektöründe çığır açan, tamamlandığında dünyanın “en büyük” havalimanı olacak olan İstanbul Havalimanı’nda temelden çatıya Bonus Yalıtım ürünleri kullanılıyor. “Yalıtımın İyisi” mottosu ile çalışmalarını sürdüren ve her geçen gün kalite konusunda kendi ile yarışan Bonus Yalıtım, dünyanın odak noktası İstanbul Yeni Havalimanı’nın yalıtımında başrol oynamaya devam ediyor.

Bugüne kadar temel yalıtımlarından, kritik detay çözümlerine İstanbul Havalimanı’nın yalıtım ihtiyacını Bonus Taş Yünü ve Bonus Membran ile karşılayan Bonus Yalıtım, Bonus XPS ürünleri ile de İstanbul Havalimanı’na yalıtım desteği vermeyi sürdürüyor. İstanbul Havalimanı uçak hangarlarının inşasında ısı yalıtımı özelliğinin yanı sıra yüksek basma dayanımı sayesinde sektördeki muadillerine göre büyük fark yaratan Bonus XPS Platin grubu ürünler kullanılıyor. Bonus XPS Platin 700 kPa ürün grubu, kullanım ömrü boyunca eşsiz dayanımı ve yüksek performansı garanti ediyor. Son teknolojiye sahip üretim tesisinde yıllardır sürdürülen kaliteli üretim prensibinin gücü ile Bonus XPS, Türkiye’de 700 kPa basma dayanımına sahip XPS üreten, yerli ilk ve tek Türk markası olmaktan gurur duyuyor. Bonus XPS Platin 700 kPa çok yüksek basınca (yaklaşık 72 ton/m2) dayanıklı, nemi çekmeyen, dona karşı dayanıklı, bozulmayan ve yıllar boyu ilk günkü performansını koruyan yapısı ile ideal ısı yalıtımı ve dayanım sağlıyor.

Sadece Teknik Özellikleriyle Değil, Çevre Bilinciyle de Fark Yaratıyor

Üstün teknik özellikleri ile sektörde muadili olmayan Bonus XPS’in üretimi esnasında çevreyi koruma bilinci ile hareket ediliyor. Bonus XPS üretim teknolojisinde çevreci bir politika izleyen Eryap Grup, üretimde şişirici gaz olarak CO2 kullanımına ağırlık vererek sosyal sorumluluk bilincini üretim prosesine de yansıtıyor.

Dört Hayati Yalıtıma Tek Çözüm

Eryap Grup güvencesi ile sektöre sunulan Bonus Yalıtım ürünleri, %100 yerli sermaye ile tek bir çatı altında tüm yalıtım ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyor. Bonus markalı XPS, membran, shingle, ısı yalıtımı sistemi ve taş yünü ürünleri kaliteli ve üstün yalıtım özellikleri sayesinde çok sayıda prestijli projenin yalıtım malzemesi tercihi olmaya devam ediyor.