Haberler

BONUS Proof ile Tek Katta, Tam Koruma

BONUS Proof ile tek katta, tam koruma!

Yalıtım sektöründe Türkiye’nin lider üreticisi ve ihracatçısı olan Bonus, su yalıtımında yeni ürünü Proof membran ile yalıtımın iyisi olmaya devam ediyor.

Türkiye’nin 81 ilinde yaygın bayi ağı ile hizmet sunmakta olan Bonus; 62 ülkede kurmuş olduğu güçlü işbirlikleri ile yurt dışında da ürünlerini müşteriler ile buluşturmaktadır.

Su yalıtımı malzemelerinin üretimine İstanbul Silivri tesislerinde devam eden Bonus, temelden çatıya su yalıtımına ihtiyaç duyulan her yapıda, farklı iklim şartlarına uyumlu bitümlü membran üretimine, kalitesinden ödün vermeden uzun yıllardır devam etmektedir.

 “BONUS Proof ile tek katta, tam koruma”

Bonus Proof EP300 V, Bonus Proof EP350 H, Bonus Proof EP450 H kalınlıklarında, tek yüz perdelerde, temel ve derin temel yalıtımında, koruma betonu gerektirmeden, elastomerik (SBS) katkılı beton basıncı ve hidrasyonu ile tam yapışma sağlayan yüksek performanslı ve yeni nesil su yalıtım ürünüdür.

Özel kumlu yüzeyi ile betona tam yapışma sağlayan Bonus Proof, kalıcı ve yüksek yapışkanlığı ile kolayca uygulanır. Koruma betonu da gerektirmediğinden, ekstra maliyet ve işçilik avantajı sağlar.

Yalıtım sektörü lider şirketi Eryap Grup CEO’su Emrullah ERUSLU “Yapı ömrü ve dayanıklılığı açısından su, yapılarda büyük tehdit oluşturur. Bu sebepledir ki, genel kalite prensibimizi membran ürünlerimizde korumaya her daim hassasiyet gösterdik. Uzun araştırmaların neticesinde, hem zaman, maliyet hem de uygulama kolaylığı sağlayan ürünümüz Bonus Proof’u sektöre sunmaya karar verdik. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı yaklaşımımızla, kullanıcıların en iyi şekilde faydalanabileceği ürün ağımızla, sektörde öncü olmaya devam ediyoruz” dedi.

Yeni nesil su yalıtımında talep edilen Bonus Proof, soğukta bükülme -20 ⁰C esnekliği ile tam koruma sağlarken, yırtılma ve delinmelere karşı da dayanıklıdır.