Haberler

AKADİA Vadi Oran Projesi, Su Yalıtımında Bonus Proof Güvencesiyle!

MBM inşaat tarafından Ankara Çankaya’da hayata geçirilen, uygulaması Köroğlu İnşaat tarafından yapılan Akadia Vadi Oran’da, temel su yalıtımı için Bonus Proof Membran tercih edildi. Projede, 7600 metrekare 4,5 mm kalınlığında EP450 H Bonus Proof Membran uygulaması tamamlanmış olup proje devam etmektedir.


Bonus Proof Membran, pratik ve kolay uygulanabilir olması, tek kat uygulama ile hem zaman hem de maliyetten tasarruf sunması nedeniyle prestijli projelerin temel su yalıtımında tercih edilen ürünü.


Bonus Proof membranları, inşaat süreçlerini kolaylaştıran yenilikçi özellikleriyle tek kat uygulama imkânı sunan proof membranlar, hızlı ve pratik montajları sayesinde zaman ve maliyetten tasarruf sağlar. Ekstra astar veya koruma betonu gerektirmezler, bu da projeleri daha ekonomik ve verimli hale getirir.-20°C'ye kadar dayanıklılık sunan bu yüksek SBS katkılı elastomerik bitümlü membranlar, delinmelerde veya yüzey darbelerinde kendi kendini onarabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede diğer su yalıtım sistemlerine göre daha güvenilir bir koruma sağlar ve su sızıntılarını önler.


İnşaat sektöründe geleceğin standartlarını belirleyen Bonus Proof Membran, güvenilirlik, dayanıklılık ve maliyet etkinliğiyle öne çıkar. Detaylı bilgi ve teknik özellikler için Bonus Yalıtım'ın resmî web sitesini ziyaret edebilir, Bonus Proof ürün detay sayfasını ve Teknik Dokümanlarını (TDS) inceleyebilirsiniz.


Projeleriniz için en doğru yalıtım çözümünü seçme fırsatı bulabilirsiniz. İlgili linkten daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.


https://www.bonusyalitim.com.tr/urunler/bonus-membran/urun-tipleri/bonus-membran-proof